CZY MAXEMA SPRZEDAJE SWOJE PRODUKTY KLIENTOM KOŃCOWYM LUB CZY JEST DOSTAWCĄ DLA DYSTRYBUTORÓW ARTYKUŁÓW PROMOCYJNYCH?
01
 

Maxema sprzedaje swoje produkty wyłącznie za pośrednictwem agencji reklamowych i nigdy nie zajmuje się bezpośrednio klientami końcowymi.

CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ DŁUGOPISY Z INNYMI KOLORAMI WKŁADÓW NIŻ CZARNY LUB NIEBIESKI?
02
 

Długopisy Maxema ze specjalnymi kolorowymi wkładami można zamówić dla minimalnej ilości 50 000 sztuk lub mniejszej w przypadku dostępności zapasów.

CHCIAŁBYM OZNAKOWAĆ DŁUGOPISY, ALE NIE MAM JAK PRZYGOTOWAĆ PLIKU GRAFICZNEGO. CZY MOŻECIE MI POMÓC?
03
 

Jeśli nie możesz przygotować grafiki w formacie wektorowym, skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży: pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie zgodnie Twoimi wskazówkami i celami. Nasza usługa projektowania graficznego jest rozliczana w oparciu o koszt produktu końcowego.

JAKI FORMAT PLIKÓW GRAFICZNYCH WYMAGANY JEST DO ZNAKOWANIA?
04
 

Pliki muszą być zawsze przesyłane w formacie wektorowym, z tekstem przekształcanym na krzywe za pomocą programów na PC (Adobe Illustrator do wersji CS4, Corel Draw do wersji CS5, pdf lub eps).

JAKIE KOLORY MOGĄ BYĆ NADRUKOWYWANE NA DŁUGOPISACH MAXEMA?
05
 

Możemy drukować kolory z następujących kolorów: PANTONE - Pantone Solid Coated + CMYK wybrane do czterokolorowych procesów i obrazów fotograficznych. Należy pamiętać, że na białej powierzchni kolor będzie zgodny z jego kodem identyfikacyjnym, podczas gdy na kolorowym tle mogą zostać zmienione kolory. Z tego powodu odradzamy drukowanie jasnych kolorów na ciemnym tle, chyba że można wykonać podwójne przejście lub zastosować wstępną białą warstwę bazową, ale w ten sposób koszt drukowania zostanie podwojony. Nie oferujemy kolorów fluorescencyjnych i hot stampingu. Nie ma dodatkowej opłaty za kolory srebra i złota. Nasze biuro graficzne zastrzega sobie prawo do weryfikacji wykonalności projektu.

CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ JEDYNY W SWOIM RODZAJU DŁUGOPIS ZŁOŻONY Z CZĘŚCI W RÓŻNYCH KOLORACH?
06
 

Tak, możesz stworzyć własny długopis, dobierając części w różnych kolorach. W takim przypadku minimalna ilość do zamówienia to 5000 sztuk. Zalecamy wcześniejsze skontaktowanie się z naszym biurem sprzedaży w celu oceny wykonalności projektów i ewentualnych różnic w kosztach.

JAKA JEST MINIMALNA ILOŚĆ DŁUGOPISÓW W KOLORZE PANTONE?
07
 

Możemy produkować nasze artykuły w kolorach Pantone. Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, aby uzyskać informacje na temat minimalnych ilości i cen.

CZY MOGĘ POBRAĆ ZDJĘCIA DŁUGOPISÓW BEZPOŚREDNIO ZE STRONY?
08
 

Z naszej strony internetowej można bezpłatnie pobrać katalog w formacie pdf. Posiadając konto możesz także pobrać zdjęcia poszczególnych długopisów w wysokiej i niskiej rozdzielczości: aby uzyskać dostęp do tych obszarów, musisz uzyskać hasło z naszego biura sprzedaży.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ SPECJALNE PAKOWANIE?
09
 

Możesz poprosić o specjalne rozwiązania w zakresie opakowań (pudełka kartonowe z długopisami w różnych kolorach, długopisy zamknięte w kopertach celofanowych itp.): Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, aby uzyskać szczegółowe informacje i oferty.

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ CZĘŚĆ DŁUGOPISÓW Z CZARNYMI WKŁADAMI A KOLEJNĄ CZĘŚĆ Z NIEBIESKIMI?
10
 

Tak, możesz. Upewnij się, że podczas zamawiania przekazujesz swoją prośbę do naszego biura sprzedaży.

CZY MOŻECIE DOSTARCZYĆ DŁUGOPISY Z ŻELOWYMI WKŁADAMI PARKERA?
11
 

Tak, możemy: prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży w sprawie ofert i minimalnych ilości.

CZY WSZYSTKIE DŁUGOPISY SĄ PRODUKOWANE WE WŁOSZECH?
12
 

Wszystkie nasze długopisy są projektowane i wytwarzane w naszych zakładach w Volpiano (Turyn) przy użyciu najwyższej jakości nietoksycznych włoskich materiałów, ABS i niemieckich atramentów Dokumental.