Włoskie

serce

Przemyślane wzornictwo, drobiazgowa inżynieria, ciągłe badania i testy, wybór najlepszych materiałów. W skrócie: miłość do pięknych przedmiotów i troska o środowisko. Tym jest włoski produkt dla Maxemy.

Szybko i niezawodnie

300 000 szt. dziennie to potencjał produkcyjny naszej zautomatyzowanej linii produkcyjnej przy pełnym obłożeniu. Wiemy, że oprócz jakości znaczenie ma również szybkość produkcji.

Nasze wysoce zautomatyzowane linie montażowe zapewniają szybki i wysoce konkurencyjny czas produkcji: w zależności od modelu, maszyny mogą składać od 2000 do 6000 sztuk na godzinę. Automatyzacja oznacza także gwarancję funkcjonalności: ścisłe kontrole jakości sprawdzają doskonałe funkcjonowanie każdego długopisu na każdym etapie montażu.
PRODUKCJA

od 2000 do 6000

liczba długopisów produkowanych przez maszynę w ciągu godziny

Starannie dobieramy surowce.

Plastik stosowany w naszych długopisach, wkładach i innych elementach pochodzi wyłącznie od dostawców włoskich lub niemieckich, gwarantując absolutną jakość i niezawodność.

Dobry długopis spełnia oczekiwania

Dobry długopis spełnia oczekiwania: nie tylko dobrze wygląda, ale też dobrze nim pisać. Zapewnia maksymalny komfort pisania delikatnie przesuwając się po papierze.

Tusz i wkłady

Do 4000 metrów

pisanie rT 90

Nasze wkłady

Tylko niemieckiej marki Dokumental, nietoksyczny i zgodny z Dyrektywą Europejską (REACH) i Amerykańską Dyrektywą (TSCA). Kolor atramentu można dostosować do zamówień powyżej 5000 sztuk.